FA    [EN]
 
يكشنبه 1 مهر 1397  
                                                          
 
 
 
اعطای وام قرض الحسنه با کارمزد کمتر از 1/5 درصد برای کل شهریه تحصیلی ویژه مقطع کارشناسی
 • 1397/6/27 سه شنبه اعطای وام قرض الحسنه با کارمزد کمتر از 1/5 درصد برای کل شهریه تحصیلی ویژه مقطع کارشناسی
  رئیس دانشگاه پیام نور از تسهیلات جدید این دانشگاه برای پرداخت شهریه دانشجویان خبر داد و گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور کم‌ترین میزان شهریه را پرداخت می‌کنند، ولی باز این میزان از شهریه برای دانشجویان دغدغه است و به همین دلیل با تعامل و امضای تفاهم نامه دانشگاه با بانک انصار علاوه بر اخذ وام از صندوق رفاه، دانشجویان می توانند تمامی شهریه خود را در طول تحصیل بدون محدودیت با استفاده از وام بانکی دو درصد کارمزد در مقاطع مختلف پرداخت کنند.
درخواست وام شهریه برای نیمسال اول 98 – 97
 • 1397/5/29 دوشنبه درخواست وام شهریه برای نیمسال اول 98 – 97
  به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند آن دسته از دانشجویانی که متقاضی اخذ وام شهریه برای نیمسال آینده ( نیمسال اول 98 - 97) می باشند برای ارائه درخواست وام خود بایستی حداکثر تا تاریخ 6 شهریور به سایت صندوق رفاه دانشجویی به آدرس bp.swf.ir مراجعه نموده و درخواست وام خود را ثبت نمایند. دانشجویان پس از ارائه درخواست در سایت صندوق رفاه و پس از انتخاب واحد بایستی جهت تکمیل فرم و تهیه مدارک به مسئول امور دانشجویی (آقای شعیبی) مراجعه نمایند. شایان ذکر است که وام به افرادی تعلق خواهد گرفت که در سایت درخواست داده باشند.
پذیرش بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل
 • 1397/5/17 چهارشنبه پذیرش بدون آزمون دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل
  دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل برای سال تحصیلی 1397 در مقطع کارشناسی بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد. همزمان با انتخاب رشته آزمون سراسری سال 97 پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور نیز آغاز خواهد شد. طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور انتخاب رشته داوطلبان از 15 مرداد آغاز و تا 20 مرداد ماه ادامه خواهد داشت.
سامانه فروش آنلاین کتاب های درسی دانشگاه پیام نور
 • 1397/5/16 سه شنبه سامانه فروش آنلاین کتاب های درسی دانشگاه پیام نور
  انشگاه پیام نور جهت رفته حال دانشجویان اقدام به راه اندازی سامانه فروش آنلاین کتاب های درسی نموده است . دانشجویان گرامی می توانند با ثبت سفارش خود در این سامانه در مدت 24 تا 72 ساعت کتاب های خود را تحویل بگیرند. دانشجویان بایستی برای ثبت سفارش خود به سامانه digibook.pnu.ac.ir مراجعه نمایند .
اطلاعیه در خصوص مرحله ارزیابی تخصصی آزمون دکتری سال 1397
 • 1397/3/24 پنجشنبه اطلاعیه در خصوص مرحله ارزیابی تخصصی آزمون دکتری سال 1397
  ضمن عرض تبریک به دعوت شدگان به مرحله مصاحبه علمی، با توجه به آیین نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتری تخصصی (Ph.D) ، سال تحصیلی 1397 و در راستای اجرای مرحله دوم پذیرش ، شرایط و ضوابط دانشگاه پیام نور به شرح ذیل اعلام می گردد: سنجش و پذیرش دانشجو برای ورود به دوره دکتری تخصصی( آموزشی – پژوهشی) بر اساس معیارهای زیر صورت می گیرد . 1- آزمون متمرکز (50 درصد) 2- سوابق آموزشی ، پژوهشی و فناوری (20 درصد) 3- مصاحبه علمی و سنجش عملی (30 درصد)
بيشتر
اطلاعیه تک درس
 • 1396/7/5 چهارشنبه اطلاعیه تک درس
  دانشجویانی که تکدرس دارند ابتدا بایستی برای ثبت نام تکدرس خود به سیستم گلستان به قسمت پیشخوان مراجعه نموده و ثبت نام نمایند و سپس با مراجعه به کارشناس رشته خود فرم مخصوص تکدرس را تکمیل کنند. زمان امتحان تکدرس روز چهارشنبه 10/8/96 ساعت 10 صبح خواهد بود.
بيشتر
-------------------------------------------------------

آدرس:آران و بیدگل- میدان آزادگان بلوار دانشگاه تلفن: 5 الی 03154752652  فاکس : 03154752200   کدپستی: 141-87415
کروکی روی نقشه

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما