كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اطلاعیه ها
زمان ديجيتال
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
همايش ها
ورود
امتحانات کلیه رشته ها دیماه 97
ثبت نام بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی آغاز شد .
 • 1397/8/28 دوشنبه ثبت نام بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی آغاز شد .
  دانشجویانی که در یک سال گذشته ازدواج کرده اند می توانند با در دست داشتن عقدنامه و شناسنامه زوجین به سامانه ezdevaj.nahad.ir مراجعه نموده و ثبت نام نمایند. دانشجویان پس از پایان ثبت نام بایستی از برگه ثبت نام خود پرینت گرفته و آن را به امور فرهنگی مرکز (اتاق شماره 5) تحویل دهند . آخرین مهلت ثبت نام 30 دی ماه 1397 می باشد .
تغییر منبع درس جوامع حدیثی برای آزمون جامع دکتری آبان 97 رشته علوم قرآن و حدیث
تغییر تاریخ تغییر محل ازمون و دریافت کارت ازمون
 • 1397/8/9 چهارشنبه تغییر تاریخ تغییر محل ازمون و دریافت کارت ازمون
  به استحضار می رساند با عنایت به تصمیمات اتخاذ شده، تغییراتی در تقویم آموزشی در تغییر محل آزمون، کارت آزمون و دریافت شناسه اطلاعات آزمونی دانشگاه (NP)، از سیستم گلستان صورت پذیرفته است.
قابل توجه دانشجویان دکتری
 • 1397/8/7 دوشنبه قابل توجه دانشجویان دکتری
  آزمون جامع دانشجویان دکتری علوم قرآن و حدیث مرکز درروز چهارشنبه مورخ 30 /08/97 ساعت 08:30 برگزار خواهد شد. همچنین دانشجویان علاوه بر آزمون کتبی موظف به شرکت در یک آزمون شفاهی می باشند که تاریخ آن متعاقباً اعلام می گردد.
تمدید وام بنیاد علوی
 • 1397/7/30 دوشنبه تمدید وام بنیاد علوی
  به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند ثبت نام وام شهریه بنیاد علوی تا 28 آبان ماه تمدید شد . مبلغ وام برای دانشجویان مجرد 6/000/000 ریال و برای دانشجویان متاهل 8/000/000 ریال بازپرداخت وام بعد از اتمام دروس و فارغ التحصیلی خواهد بود . دانشجویان برای ثبت نام می توانند با تهیه مدارک ذیل به امور دانشجویی مرکز (آقای شعیبی) مراجعه نمایند: - کپی شناسنامه صفحه اول و دوم - کپی کارت ملی - کپی کارت دانشجویی - تکمیل فرم - کپی صفحه اول تا چهارم عقدنامه برای دانشجویان متاهل - کپی شناسنامه و کارت ملی ضامن - گواهی کسر حقوق ضامن طبق فرمت دانش
منابع آزمون جامع دکتری آبان ماه 97 رشته علوم قرآن و حدیث
قابل توجه دانشجویان متقاضی وام بنیاد علوی
 • 1397/7/9 دوشنبه قابل توجه دانشجویان متقاضی وام بنیاد علوی
  دانشجویانی که متقاضی دریافت وام از بنیاد علوی می باشند هرچه سریعتر بایستی با مراجعه به مسئول امور دانشجویی (آقای شعیبی) از مدارک مورد نیاز اطلاع یافته و با تهیه مدارک نسبت به اخذ وام اقدام نمایند. باتوجه به محدودیت سهمیه وام به کسانی تعلق خواهد گرفت که زودتر مدارک مورد نیاز را تهیه نمایند. برای مشاهده فرم ها روی عنوان کلیک کنید میزان وام برای دانشجویان مجرد 6/000/000 ریال و دانشجویان متاهل 8/000/000 ریال می باشد.
قابل توجه دانشجویان دکتری
 • 1397/7/2 دوشنبه قابل توجه دانشجویان دکتری
  در ادامه مطلب نامه شماره 3554/ص/97 مورخ 17/6/97 آقای دکتر محسن شیرازی ، مدیر محترم ارزیابی طرح­های صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور ارسال می­شود.
اعطای وام قرض الحسنه با کارمزد کمتر از 1/5 درصد برای کل شهریه تحصیلی ویژه مقطع کارشناسی
 • 1397/6/27 سه‌شنبه اعطای وام قرض الحسنه با کارمزد کمتر از 1/5 درصد برای کل شهریه تحصیلی ویژه مقطع کارشناسی
  رئیس دانشگاه پیام نور از تسهیلات جدید این دانشگاه برای پرداخت شهریه دانشجویان خبر داد و گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور کم‌ترین میزان شهریه را پرداخت می‌کنند، ولی باز این میزان از شهریه برای دانشجویان دغدغه است و به همین دلیل با تعامل و امضای تفاهم نامه دانشگاه با بانک انصار علاوه بر اخذ وام از صندوق رفاه، دانشجویان می توانند تمامی شهریه خود را در طول تحصیل بدون محدودیت با استفاده از وام بانکی دو درصد کارمزد در مقاطع مختلف پرداخت کنند.
درخواست وام شهریه برای نیمسال اول 98 – 97
 • 1397/5/29 دوشنبه درخواست وام شهریه برای نیمسال اول 98 – 97
  به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند آن دسته از دانشجویانی که متقاضی اخذ وام شهریه برای نیمسال آینده ( نیمسال اول 98 - 97) می باشند برای ارائه درخواست وام خود بایستی حداکثر تا تاریخ 6 شهریور به سایت صندوق رفاه دانشجویی به آدرس bp.swf.ir مراجعه نموده و درخواست وام خود را ثبت نمایند. دانشجویان پس از ارائه درخواست در سایت صندوق رفاه و پس از انتخاب واحد بایستی جهت تکمیل فرم و تهیه مدارک به مسئول امور دانشجویی (آقای شعیبی) مراجعه نمایند. شایان ذکر است که وام به افرادی تعلق خواهد گرفت که در سایت درخواست داده باشند.
سامانه فروش آنلاین کتاب های درسی دانشگاه پیام نور
 • 1397/5/16 سه‌شنبه سامانه فروش آنلاین کتاب های درسی دانشگاه پیام نور
  انشگاه پیام نور جهت رفته حال دانشجویان اقدام به راه اندازی سامانه فروش آنلاین کتاب های درسی نموده است . دانشجویان گرامی می توانند با ثبت سفارش خود در این سامانه در مدت 24 تا 72 ساعت کتاب های خود را تحویل بگیرند. دانشجویان بایستی برای ثبت سفارش خود به سامانه digibook.pnu.ac.ir مراجعه نمایند .
اطلاعیه در خصوص مرحله ارزیابی تخصصی آزمون دکتری سال 1397
 • 1397/3/24 پنجشنبه اطلاعیه در خصوص مرحله ارزیابی تخصصی آزمون دکتری سال 1397
  ضمن عرض تبریک به دعوت شدگان به مرحله مصاحبه علمی، با توجه به آیین نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتری تخصصی (Ph.D) ، سال تحصیلی 1397 و در راستای اجرای مرحله دوم پذیرش ، شرایط و ضوابط دانشگاه پیام نور به شرح ذیل اعلام می گردد: سنجش و پذیرش دانشجو برای ورود به دوره دکتری تخصصی( آموزشی – پژوهشی) بر اساس معیارهای زیر صورت می گیرد . 1- آزمون متمرکز (50 درصد) 2- سوابق آموزشی ، پژوهشی و فناوری (20 درصد) 3- مصاحبه علمی و سنجش عملی (30 درصد)
امتحان میانترم ارزش های دفاع مقدس در نیمسال دوم 96-97
 • 1397/2/19 چهارشنبه امتحان میانترم ارزش های دفاع مقدس در نیمسال دوم 96-97
  دوشنبه 24/02/1397 ساعت 17:45 -سوال از کل کتاب بجز فصل های دوم- نهم- دوازدهم- شانزدهم و هفدهم طرح خواهد شد. (در امتحان پایان ترم کل فصل های کتاب خواهد بود.) -آخرین مهلت دریافت کار تحقیقی و گزارشات همزمان با تاریخ برگزاری امتحان میانترم می باشد.
کارگاه مسأله شناسی و مسأله یابی در حوزه قرآن و حدیث
میانترم حجت الاسلام دکتر موفق
💢اطلاعیه: معرفی شبکه های اجتماعی
 • 1397/2/5 چهارشنبه 💢اطلاعیه: معرفی شبکه های اجتماعی
  در راستای اجرای قوانین و مقررات کشور و حمایت از پیام رسانهای داخلی ، از این پس انتشار اخبار دانشگاه پیام نو آران و بیدگل از طریق پیام رسان های داخلی به شرح ذیل می باشد و این کانال در تلگرام دیگر به روز نخواهد شد :
ارزشیابی اساتید
 • 1397/2/5 چهارشنبه ارزشیابی اساتید
  جهت ارزشیابی اساتید از 97/1/27 تا 97/3/3 در سیستم گلستان از مسیر زیر اقدام نمایید. ارزشیابی- استاد — ارزشیابی
انتخاب محل آزمون
 • 1397/2/5 چهارشنبه انتخاب محل آزمون
  دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد جهت انتخاب محل آزمون خود می توانند از تاریخ 97/02/01 الی 97/02/17 از مسیر زیر اقدام نمایید:
ساعت کاری جدید دانشگاه
 • 1397/1/28 سه‌شنبه ساعت کاری جدید دانشگاه
  قابل توجه کلیه دانشجویان گرامی 🔵 طبق مصوبه شورای اداری مرکز به دلیل صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه های جاری دانشگاه از تاریخ اول اردیبهشت ماه تا اطلاع ثانوی فعالیت های اداری دانشگاه طی روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 لغایت 15:30 انجام خواهد شد و پنج شنبه ها کلیه فعالیت های اداری تعطیل خواهد بود . 🔵دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای انجام امور اداری خود قبل از حضور در مرکز حتما به صورت تلفنی با مسئول مربوطه هماهنگی لازم را انجام دهند .
1 2