منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اطلاعیه ها
زمان ديجيتال
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
همايش ها
ورود
شیوه نامه تدوین پایان نامه
فرم های دفاع پایان نامه ارشد
امتحانات نیمسال اول 98
وام علوی
 • 1398/7/16 سه‌شنبه وام علوی
  دانشجویانی که خواهان استفاده از وام بنیاد علوی می باشند با در دست داتشن مدارک ذیل هرچه سریعتر به امور دانشجویی (آقای شعیبی) مراجعه نمایند :
اعلام تاریخ و مدارک لازم مصاحبه دکتری سال 98
قابل توجه معرفی شدگان به مصاحبه علمی آزمون دوره دکتری سال 98
قابل توجه دانشجویان دکتری- آزمو ن جامع
 • 1398/1/26 دوشنبه قابل توجه دانشجویان دکتری- آزمو ن جامع
  آزمون جامع دانشجویان دکتری علوم قرآن و حدیث مرکز درروز چهارشنبه مورخ 98/02/25 ساعت 08:30 برگزار خواهد شد. همچنین دانشجویان علاوه بر آزمون کتبی موظف به شرکت در یک آزمون شفاهی می باشند که تاریخ آن متعاقباً اعلام می گردد.
منابع آزمون جامع دکتری اردیبهشت 98
آغاز ثبت نام بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه پیام نور
جلسه دفاع نخستین پایان نامه دکتری علوم قرآن و حدیث
امتحانات کلیه رشته ها دیماه 97
ثبت نام بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی آغاز شد .
 • 1397/8/28 دوشنبه ثبت نام بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی آغاز شد .
  دانشجویانی که در یک سال گذشته ازدواج کرده اند می توانند با در دست داشتن عقدنامه و شناسنامه زوجین به سامانه ezdevaj.nahad.ir مراجعه نموده و ثبت نام نمایند. دانشجویان پس از پایان ثبت نام بایستی از برگه ثبت نام خود پرینت گرفته و آن را به امور فرهنگی مرکز (اتاق شماره 5) تحویل دهند . آخرین مهلت ثبت نام 30 دی ماه 1397 می باشد .
تغییر منبع درس جوامع حدیثی برای آزمون جامع دکتری آبان 97 رشته علوم قرآن و حدیث
تغییر تاریخ تغییر محل ازمون و دریافت کارت ازمون
 • 1397/8/9 چهارشنبه تغییر تاریخ تغییر محل ازمون و دریافت کارت ازمون
  به استحضار می رساند با عنایت به تصمیمات اتخاذ شده، تغییراتی در تقویم آموزشی در تغییر محل آزمون، کارت آزمون و دریافت شناسه اطلاعات آزمونی دانشگاه (NP)، از سیستم گلستان صورت پذیرفته است.
قابل توجه دانشجویان دکتری
 • 1397/8/7 دوشنبه قابل توجه دانشجویان دکتری
  آزمون جامع دانشجویان دکتری علوم قرآن و حدیث مرکز درروز چهارشنبه مورخ 30 /08/97 ساعت 08:30 برگزار خواهد شد. همچنین دانشجویان علاوه بر آزمون کتبی موظف به شرکت در یک آزمون شفاهی می باشند که تاریخ آن متعاقباً اعلام می گردد.
تمدید وام بنیاد علوی
 • 1397/7/30 دوشنبه تمدید وام بنیاد علوی
  به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند ثبت نام وام شهریه بنیاد علوی تا 28 آبان ماه تمدید شد . مبلغ وام برای دانشجویان مجرد 6/000/000 ریال و برای دانشجویان متاهل 8/000/000 ریال بازپرداخت وام بعد از اتمام دروس و فارغ التحصیلی خواهد بود . دانشجویان برای ثبت نام می توانند با تهیه مدارک ذیل به امور دانشجویی مرکز (آقای شعیبی) مراجعه نمایند: - کپی شناسنامه صفحه اول و دوم - کپی کارت ملی - کپی کارت دانشجویی - تکمیل فرم - کپی صفحه اول تا چهارم عقدنامه برای دانشجویان متاهل - کپی شناسنامه و کارت ملی ضامن - گواهی کسر حقوق ضامن طبق فرمت دانش
منابع آزمون جامع دکتری آبان ماه 97 رشته علوم قرآن و حدیث
قابل توجه دانشجویان متقاضی وام بنیاد علوی
 • 1397/7/9 دوشنبه قابل توجه دانشجویان متقاضی وام بنیاد علوی
  دانشجویانی که متقاضی دریافت وام از بنیاد علوی می باشند هرچه سریعتر بایستی با مراجعه به مسئول امور دانشجویی (آقای شعیبی) از مدارک مورد نیاز اطلاع یافته و با تهیه مدارک نسبت به اخذ وام اقدام نمایند. باتوجه به محدودیت سهمیه وام به کسانی تعلق خواهد گرفت که زودتر مدارک مورد نیاز را تهیه نمایند. برای مشاهده فرم ها روی عنوان کلیک کنید میزان وام برای دانشجویان مجرد 6/000/000 ریال و دانشجویان متاهل 8/000/000 ریال می باشد.
قابل توجه دانشجویان دکتری
 • 1397/7/2 دوشنبه قابل توجه دانشجویان دکتری
  در ادامه مطلب نامه شماره 3554/ص/97 مورخ 17/6/97 آقای دکتر محسن شیرازی ، مدیر محترم ارزیابی طرح­های صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور ارسال می­شود.
اعطای وام قرض الحسنه با کارمزد کمتر از 1/5 درصد برای کل شهریه تحصیلی ویژه مقطع کارشناسی
 • 1397/6/27 سه‌شنبه اعطای وام قرض الحسنه با کارمزد کمتر از 1/5 درصد برای کل شهریه تحصیلی ویژه مقطع کارشناسی
  رئیس دانشگاه پیام نور از تسهیلات جدید این دانشگاه برای پرداخت شهریه دانشجویان خبر داد و گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور کم‌ترین میزان شهریه را پرداخت می‌کنند، ولی باز این میزان از شهریه برای دانشجویان دغدغه است و به همین دلیل با تعامل و امضای تفاهم نامه دانشگاه با بانک انصار علاوه بر اخذ وام از صندوق رفاه، دانشجویان می توانند تمامی شهریه خود را در طول تحصیل بدون محدودیت با استفاده از وام بانکی دو درصد کارمزد در مقاطع مختلف پرداخت کنند.
1 2 3